A2055 EPIC COSMOPOLITAN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2055 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | EPIC |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 300kg |